Ankara Klima Servisi Günün Her Anı Görevde

Ankara Klima Servisi‘nin çağrı merkezi 7/24 çalışmaktadır. Çağrı merkezimize gelen çağrılar hemen size en yakın mobil ekibimize iletilmekte, mobil ekibimiz kısa bir zaman sonra yanınızda olmaktadır.

İnsanların arzu ettiği konforu ne derece sağlarsanız o derece kalıcısınızdır. Bu prensiple 25 yıl önce yola çıktık ve müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni ile yolumuza devam ediyoruz.

Ankara’da klima üzerine yaptığımız bakım ve onarımlar kalitemizin imzası niteliğindedir. Önemli olan bir cihazın dilinden anlamaktır. Eğer cihaza kalıcı değil geçici çözümler sunuyorsanız bu profesyonellik değildir.

Ankara Klima Servisi olarak bizler her marka ve her model klima konusunda uzmanlaşmış sertifikalı bir ekipten oluşuyoruz.

Ankara Klima Servisi olarak bizler her marka ve her model klima konusunda uzmanlaşmış sertifikalı bir ekipten oluşuyoruz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden birimimiz yılların deneyimi ile bilinçli müdahale kesin sonuç üzerine çalışmaktadır.

Hayatımızı kolaylaştıran ve konfor sağlayan klimalar günümüzde birbirinden farklı marka ve modellerle işlevlerini tam kapasite sürdürmektedir. Ancak her elektronik cihazda ortaya çıkabilecek sorunlar klimalarda da çıkabiliyor.

Böyle durumlarda uzman kadromuzla Ankara halkının yanında oluyoruz. Ev, okul, hastane, dershane, alışveriş merkezi, iş merkezleri, kamu ve özel alanlarda sık bir şekilde kullanılan klimaların tüm bakım ve onarım işlemlerini uzman ekibimizle yapıyoruz.

Ankara Klima Bölge Servisi

 

Klima Servisi Ankara’nın Her Yerinde

Bu hizmeti sadece Ankara’nın merkezine değil, ilçe semt ve mahallerine götürerek zorda kalan Ankaralıların klima sorununu geçici değil kalıcı olarak çözüyoruz.

Müşterilerimizin en iyiyi hak ettiğini düşünerek yıllar içerisinde servis ağımızı genişletmiş, her bir lokasyona hızlı bir şekilde ulaşarak zaman sorununu ortadan kaldırmış bulunuyoruz. Elektronik cihazların arızasında zaman faktörünün ne denli önemli olduğunu bildiğimizden bu konuya titizlikle yaklaşıyoruz.

Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine gönderdiğimiz gezici servis araçlarımızla müşterilerimize hızlı hizmet sunuyor ve kesinlikle mağdur etmiyoruz.

Orijinal Parça ve Servis Garantisi

Klimalarda kendisini gösteren pek çok arıza bulunmaktadır. Bunlar ufak arızalar da olabilir, daha kapsamlı ve detaylı arızalar da göz ardı edilmemeli.

Önemli olan yerinde yapılacak doğru arıza tespiti ve doğru yöntemle arızanın giderilmesidir. Şayet klimanızda bir parçanın değiştirilmesi gerekiyorsa bunu orijinal yedek parça ile yapıyoruz. Üstelik cihazlarınızı onardıktan sonra bir yıl servis garantimizi veriyoruz.

Bizim için önemli olan müşterilerimizin cihazlarını uzun vadede sorunsuz bir şekilde kullanmalarıdır. Özellikle bahar ve yaz aylarında sık bir şekilde kullanılan klimaların tam da bu mevsimlerin öncesinde yıllık bakımını yapıyoruz.

Ankara Klima Servisi profesyonel teknisyenlerimiz cihazınızın tüm parça ve aksamlarını, kumandasını kontrol ediyor ve hiçbir takılma ya da arıza olmadığından emin oluyorlar.

Ankara Klima Servisi’ne Gelen Bazı Problemler

Klimalarda yeterince iyi soğutmama, ısı vermeme, su akıtma, kumanda arızası, kompresör arızası, bağlantı arızası, ses çıkarma gibi pek çok problem kendisini gösterebiliyor. Böyle durumlarda Ankaralıların haftanın 7 günü 24 saati servisimiz kesintisiz hizmet sunarak bu tip problemleri ortadan kaldırıyor.

Ayrıca kapıda kredi kartı, banka kartı, nakit ödeme gibi imkânlar sunan firmamız sizleri ekonomik anlamda da zora sokmamaktadır.

Ankara Klima Servisi Hizmetleri

  • Klima Teknik Destek
  • Klima Yıllık Bakım ve Onarım
  • Klima Montaj ve Söküm
  • Klima Telefonla ve Online Destek
  • Teknik Destek
  • Orijinal Yedek Parça Temini ve Montajı
  • Bakım Sözleşmesi ve Garanti

Tüm bu saydıklarımız için bizlerden en iyi, en kaliteli hizmeti alabilmek, sorunlarınızdan hemen kurtulabilmek için merkez servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz